Hykro s.r.o. Since 1999

SOUTĚŽ UKONČENA

Velká letní soutěž o pronájem obytného vozu a další ceny v hodnotě 250 tisíc korun odstartovala

1. 7. 2020

Také se tak hodně těšíte na prázdniny jako my? A teď si představte, že je můžete mít ještě lepší. A to tím, že se zapojíte do velké letní soutěže, ve které je hlavním partnerem naše společnost Hykro. Díky tomu můžete vyhrát například týdenní pronájem obytného vozu pro 4 osoby a obléct se do kvalitního značkového oblečení BUSHMAN od hlavy až k patě.

A to není vše. Druhou cenou je pronájem vestavby z naší nabídky v hodnotě 7 tisíc korun a k tomu oblečení BUSHMAN v hodnotě 5 tisíc korun.

No a kdybyste neměli to štěstí a nevyhráli tyto první dvě ceny, není proč smutnit. I další ceny ve velké letní soutěži vás potěší. Příkladem uvádíme: Ošetřovatel na den pro dva v Safari Parku Dvůr Králové v hodnotě 8100 korun či ubytování v hodnotě 3560 korun pro dvě osoby na tři dny a dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně. A jaké jsou podmínky účasti v této soutěži? Mrkněte se na stránky BUSHMAN, kde najdete všechny potřebné informace. KLIKNĚTE ZDE

Držíme všem palce a třeba právě s Vámi se tu potkáme při předávání jednoho z našich obytných vozů, které jsou součástí hlavní výhry.

Krásné léto vám přeje TEAM HYKRO!