Hykro s.r.o. Since 1999

Společnost Fendt-Caravan získala významné ocenění v soutěži German Brand Award 2020

21. 7. 2020

A jakéže to ocení získala? Stala se vítězem v oblasti Vitalisierung einer Traditionsmarke v kategorii Excellence in Brand Strategy and Creation – Internal Branding & Brand Academies (což je vlastně ocenění za rozvoj a oživení tradiční značky).

Dále pak získala Zvláštní uznání za Vitalisierung einer Traditionsmarke v kategorii Excellence in Brand Strategy and Creation – Employer Brand of the Year (oživení tradiční značky v kategorii Dokonalost ve strategii – zaměstnavatel roku).

Pro neznalé ještě doplňujeme, že tato soutěž se věnuje především inovacím v rámci vzhledu domácích značek a jejich následné kreativní kampani. Iniciátorem celého hodnocení a následného oceňování je Německá rada designu, která byla založena v roce 1953 z podnětu německého Bundestagu. Cenu Brand Award uděluje Rat für Formgebung (Rada pro design) a German Brand Institute (Německý institut značek).

Fendt-Caravan slaví výročí

50leté výročí, které slaví Fendt právě letos, využil jako příležitost k velké změně spojené se zlepšením své celkové image. Cílem bylo vytvořit novou moderní identitu, která dokáže ještě více rozvíjet její charisma ve vysoce konkurenčním prostředí. Ze současného „DNA“ značky tak byla – zjednodušeně řečeno – „vydestilována“ nová identita, kterou bylo nutné nejprve zakotvit u zaměstnanců a následně s ní pomalu seznamovat trh.

„Nový „vnitřní vzhled značky“ Fendt-Caravan se od této chvíle tedy prezentuje jako moderní a svěží při zachování plné tradice, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí“ říká marketingový manažer Thomas Kamm.

Naši nabídku vozů této značky si můžete prohlédnout ZDE