Hykro s.r.o. Since 1999

O nás

HYKRO s.r.o. - prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů, e-shop - 20 let zkušeností s evropským trhem.

Nabízíme obytné automobily značek Knaus, Roadcar, Weinsberg, Carado, LaStrada a Bravia. Obytné přívěsy nabízíme od těchto výrobců: Weinsberg, Tabbert, T@B, Knaus. V nabídce jsou i německé luxusní přívěsy Fendt a švédské přívěsy KABE. Značku Fendt máme v našem portfoliu od června 2013, jedná se o velmi kvalitní a neprodávanější obytné přívěsy na evropském trhu.

V současné době máme skladem několik desítek obytných přívěsů a obytných automobilů. Cílem naší firmy je poskytovat co nejkvalitnější služby v oblasti prodeje nových karavanů, půjčovny obytných vozidel, servisu a příslušenství pro karavaning. Zabýváme se prodejem obytných vozů a přívěsů, nových i použitých, vč. financování, oceňováním vozidel a servisem. V roce 2005 jsme se přestěhovali do vlastního velkého areálu v Praze 5 Řeporyjích, kde najdete i bohatý výběr příslušenství ke karavaningu. Naši prodejci mají veškerá potřebná školení na prodej obytných vozů a karavanů, mohou se s Vámi podělit o své dlouhodobé zkušenosti z prodeje více než tří set obytných vozů a obytných přívěsů. Od sezóny 2008 jsme pro Vás připravili několik novinek a nových značek - zejména nejluxusnější značka v Evropě - karavany KABE, kterou jako jediní exkluzivně zastupujeme v celé střední a východní Evropě. Dále nabízíme obytné vestavby La Strada, Knaus, Carado, Weinsberg, Roadcar a Bravia-mobil. Nabízíme také výrobu individuálních vestaveb do dodávek, dle přání zákazníků.
Od jara r. 2007 jsme spustili rozsáhlý internetový obchod , eshop.hykro.cz/. V těchto internetových obchodech najdete průřez celým spektrem doplňků pro karavaning a outdoor. Každým dnem do e-shopů přidáváme nové položky a ostatní položky aktuálně upravujeme. Zboží do těchto obchodů nakupujeme přímo u výrobců a proto Vám jej můžeme nabídnout opravdu za špičkové ceny. Neustále hledáme kvalitnější a levnější dodavatele s co možná nejkratšími dodacími lhůtami. Pro novou sezónu jsme tak pro Vás připravili další rozšíření a zkvalitnění sortimentu. Souvisí s tím i výrazné zvýšení skladových zásob u nejběžnějších produktů.

Naše společnost se také, již od svého založení, podílí na přípravě celovečerních tuzemských i zahraničních filmů a reklam. Dodáváme naše obytná vozidla jako zázemí na různé sportovní i kulturní pořady po celé ČR. Podíleli jsme se též na různých marketingových, společenských, či volebních akcích. V nabídce k pronájmu máme také speciální mobilní produkční kanceláře, make-up přívěsy i pojízdné kostymérny a 2x luxusní mobilní WC.

Pro karavany a obytné automobily všech značek nabízíme kompletní servisní služby, výměny a opravy plechů, opravy poškozených alkoven, opravy lednic, topení, poškozených elektrobloků, montáže nástavbových klimatizací, nástavbových baterií, solárních panelů, automatických satelitů, vzduchového pérování, couvacích kamer atd. Provádíme také záruční i pozáruční servis, garanční prohlídky, revize PB a elektro všech druhů a značek karavanů. Testujeme akumulátory a plníme motorové klimatizace obytných vozů. Dále montujeme mechanické i elektronické zabezpečovací zařízení do karavanů, držáky motocyklů, energetické články EFOY, pohony pro obytné přívěsy, tažná zařízení na obytná auta atd. Na podzim 2010 jsme absolvovali školení na nejnovější zabezpečovací a satelitní techniku. Na probíhající sezónu jsme již výborně předzásobeni a postupně dovážíme další karavany. Jsme schopni se o Vašeho miláčka všestranně postarat. Od června 2011 také nově plníme i střešní klimatizace pro karavany značek Telair a Dometic.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

V případě vážného zájmu o vozidla si prosím předem domluvte termín s našimi prodejci:
Vladimír Horký
tel: 608 210 035
horky@hykro.cz
Michal Vašek
tel: 777 210 035
hykro@hykro.cz

Servis či montáž doplňků si domluvte se servisem:
Jan Ruta
777 210 086
servis@hykro.cz

Půjčení vozů Vám zařídí:
Michal Vašel
tel: 777 210 035
hykro@hykro.cz

Doplňky a příslušenství
Jan Vendiš
tel: 733 532 555
e-shop@hykro.cz