Hykro s.r.o. Since 1999

PARAGAN EQUISTAR 3XL


Zobrazit více fotek
NOVÉ BRZY U NÁS
od 0 Kč / 0 EUR včetně DPH 21%
od 0 Kč / 0 EUR bez DPH
CENA V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
ORIENTAČNÍ PŘEPOČET V KČ
Název: PARAGAN EQUISTAR 3XL
Výrobce: PARAGAN
Modelová řada: EQUISTAR 3XL
Modelový rok: 2021
Možnost odpočtu DPH

Představujeme Vám naší novou spolupráci s českou firmou PARAGAN, ktetá je již ve světě známá, vyváží produkty do 20-ti zemí Evropy skrze dealerskou síť Paragan, kterou stále rozšiřují na základě rostoucí poptávky.

 

Equistar 3XL je delší verze přepravníku Equistar 3 a také představuje kompaktní přepravník určený pro rychlou přepravu 2 koní a až 3 cestujících. Equistar 3XL patří mezi nejlehčí verze z přepravníků Paragan. Klademe vysoký důraz na bezpečnost posádky a Vašich koní. Equistar 3XL je oblíbený pro svůj úsporný provoz a ovladatelnost. Zároveň poskytuje prostornější sedlovnu a větší klapku pro koně než Equistar 3. Luton nad kabinou řidiče nabízí velkorysý úložný prostor, který lze zabezpečit sítí nebo dvířkami. Ty naleznete v naší bohaté nabídce komfortních a bezpečnostních doplňků při konfiguraci vozidla.

 

PARAGAN je výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Jejich prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v Evropě, ale především další rozvoj společnosti. Využívání moderních technologií, inovace výrobního sortimentu, zvyšování kvalifikace zaměstnanců jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme více jak 100 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

 

Standrdní konfigurace:

Airbag řidiče a spolujezdce, ABS, EBV, ESP, ASR, Lepící sada pro pneumatiky, Elektricky ovládaná přední okna, Uzamykání předních dveří při startu, Immobilizér, Centrální zamykání s ovládáním na klíčích, Asistent pro rozjezd do kopce, Systém Start & Stop, 22 litrová AdBlue nádrž, 80 litrová palivová nádrž, Látkové čalouněnísedadel, Sedadlo řidiče výškově a podélně nastavitelné s loketní a bederní opěrkou, Oddělené sedadlo spolujezdce s bederní opěrkou, Manuální klimatizace vč. pylového filtru, Tempomat s omezovačem rychlosti, Denní svícení, Mlhové světlomety, Rádio s CD přehrávačem, Bluetooth, MP3, USB, AUX vstup, 4 lapače nečistot, Kuřácká sada, Povinná výbava.

Komfort: Zamykání nástavby na jeden klíč, Zesílené pérování, Spací prostor až pro 4 osoby, Čalounění lutonu, Úložný prostor pod lavicí v kabině, Velká klapka nad rampou, Zadní spoiler s brzdovou svítilnou a pozičními svítilnami, Zadní světla originál. Ventilace koňského prostoru: Posuvná okna s mříží, Střešní okno, 12V střešní ventilátor s denním a nočním LED osvětlením - ovládaný z kabiny řidiče. Bezpečnost koní: Teploměr v koňském prostoru s ukazatelem teploty v kabině řidiče, Osvětlení nad koňmi pro snadný nástup, 4 úvazová oka, Protiskluzová guma na rampě, Mechová gumová podlaha - odlehčená, Zesílená okopová stěna, Zesílené bezpečnostní podběhy kol, vyjímatelná a posuvná přepážka mezi koňmi, Řetěz u rampy, Bezpečnostní samolepky.

 

 

TECHNICKÁ DATA


Motor
RENAULT MASTER

Výkon
2.3 dCi 165HP/ 120kW, MANUÁL

Váha
2 575kg

POPTÁVKA

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.