Hykro s.r.o. Since 1999

Výkup karavanů

Ať už jste se rozhodli dát Vašemu starému karavanu sbohem a pořídit si nějaký lepší, nebo jednoduše chcete svůj karavan prodat, nabízíme pro vás zajímavou možnost, jak toho docílit efektivně.

Komunita výletníků, kteří na karavany nedají dopustit, se stále rozrůstá. Jsme si vědomi toho, že i přes skvělé ceny, za které lze u nás nové karavany pořídit, se občas může člověk rozhodnout dát přednost bazarovému zboží.

My v Hykru jsme odborníci ve svém oboru a proto nabízíme bazarové zboží v naprosto perfektním stavu a za skvělé ceny. Pokud chcete svůj karavan prodat, můžete využít našeho formuláře.

Je to jednoduché – stačí vyplnit potřebné údaje, ofotit obě strany technického průkazu, vložit fotografie Vámi prodávaného karavanu (exterier i interier, případně poškození) a zanechat nám na sebe kontakt. K přesnému ocenění nám stačí karavan jen přivést a my už se o zbytek postaráme. Cenu a detaily s vámi budeme poté konzultovat – přihlédneme samozřejmě k aktuální situaci na trhu, značce a stavu karavanu a jeho výbavě.

V případě nadstandartní výbavy či luxusních doplňku bude výkupní cena samozřejmě vyšší!

Věříme, že vám vyhovíme a s naším výkupem karavanů budete spokojeni.

Fotografie